loader
Hakkımızda

Yönetim Ekibi

fevzi babalık
Fevzi Babalık
Founder
linkedin-512
Ulaş Ayyıldız
Managing Partner
linkedin-512
Hakkımızda

Hedeflerimiz ve Amaçlarımız

Konuma dayalı danışmanlık hizmetleri ile büyük veya küçük ölçekli şirketlerin ihtiyaçlarını karşılamak için kurulan bir danışmanlık şirketiyiz. Mevcut ve ilerlemekte olan teknolojilerin sürekli takibindeyiz. Şirketlerin aldığı kararları güçlendirmek ve kararlarının gelecek başarı ihtimalini arttırmak hedefimizdir.

Konumun ve konuma dayalı tüm verilerin sektör firmalarına katacağı değerin farkındayız. Konum istihbaratından herkesin yararlanabilmesi için çözümler geliştiriyoruz. Uzun yıllar çalıştığımız ve kazandığımız bakış açısı ve tecrübemizle yaşanan zorluklara ve ihtiyaç duyulan süreçlere yönelik doğru çözümler sunmak amacımızdır.

nextgeography
Hakkımızda

Yöntemlerimiz

Gelişmiş analizlerle bilgiden en iyi şekilde yararlanmak için verileri temin ediyor, standartlaştırıyor ve ilişkilendiriyoruz. Tüm bu bilgilerin işlenmesini geliştirmek ve hızlandırmak için makine öğrenimi teknikleri uyguluyoruz.

  • İleri Danışmanlık Ekibi
  • Profesyonel Danışmanlık Hizmetleri
  • Müşteri Hizmetleri ve Operasyonlar
Hakkımızda

Nasıl Çalışıyoruz?

fancybox

NG Veri Deposu

Zengin demografik ve poi bazlı veri tabanımızı analiz çalışmalarına dahil ediyoruz. İhtiyaç dahilinde diğer özel verileri topluyor ve verileriniz ile birlikte veritabanımıza işliyoruz.

fancybox

NG Analizleri

Analitik algoritmalar kullanıyor ve verilerin birbirleri ile olan ilişkilerini inceliyoruz. Tüm bu bilgilerin işlenmesini geliştirmek ve hızlandırmak için makine öğrenimi teknikleri uyguluyoruz.

fancybox

NG Danışmanlık

Profesyonel danışmanlık ekibimizin yürüttüğü operasyonel süreci raporluyor, ihtiyacı karşılayan çözüm önerileri ile birlikte görselleştirilen çalışmayı teslim ediyoruz.

drive02
Hakkımızda

Verilerimiz

Temel Veriler

Lokasyona ait poi veritabanına, tüm sosyo demografik (yaş, cinsiyet, medeni durum, nüfus yoğunluğu vb.), ekonomik (gelir, işsizlik, bağımlılık oranı) veri altyapısına ulaşabilirsiniz.

Özel Veriler

Telekomünikasyon şirketleri, bankalar ve GPS sağlayıcılarıyla yapılan iş birlikleri sayesinde özel bir veri tabanına erişebilirsiniz. Örneğin: Yaya trafiği, nüfus hareketleri, vb.

Verileriniz

İşletmenizin gelir, konum ve satış gibi dahili verilerini Next Geo’ nun zengin veri altyapısı ile ilişkilendirip stratejik kararlarınızda etkili ve doğru adımlar atmanız için size yardımcı olabiliriz.

× Canlı Destek