loader
nextgeography

Next Geo ile başarı ölçütlerinizi karşılayan veri odaklı kararlarla perakende ağınızı arttırın, pazar fırsatlarına ve tehditlerine hızla yanıt verin. Pazar alanında ki satış boşluklarını belirleyin.
Mevcut mağazaların davranışlarını analiz ederek ve satışlarınızı etkileyen değişkenleri belirleyerek itme stratejinizi etkili bir şekilde planlayın.
Bu bilgilere dayanarak, doğru kararlarla ağınızı verimli bir şekilde büyüten daha açık ve objektif bir strateji oluşturun.

fancybox

İşletmenizi Etkileyen Değişkenleri Öğrenin

Gelir, yaya trafiği veya yakındaki ilgi çekici noktalar gibi satışlarınızı olumlu ve / veya olumsuz etkileyen değişkenleri belirleyerek mevcut mağaza ağınızın davranışını ölçümleyin.

fancybox

Mağaza Ağınızın Performansını Arttırın

Hangi mağazalarınızın düşük performans gösterdiğini, hangilerini kapatmanız veya yeniden konumlandırmanız gerektiğini belirleyin.

fancybox

Mağaza Ağınızı Genişletin

Hedef kitlenin bulunduğu ancak henüz satış noktalarınızın bulunmadığı Pazar alanında ki boşlukları tespit edin. Ürünlerinizi daha fazla satmanızı sağlayan başarı kriterlerini belirleyin ve bu kriterler ışığında yeni satış lokasyonlarına karar verin.

fancybox

İtme Stratejinizi Belirleyin

Yeni satış lokasyonlarını seçtikten sonra, potansiyel müşterilerin bilgilerine dayanarak net ve objektif bir strateji çizin.
Örneğin, yeni bir konumun ürünlerinin biçimini veya tanıtımlarını demografik profillerine, gelirlerine veya tercihlerine göre sınıflandırın.

fancybox

Rakiplerinizi İnceleyin

Analiz edin ve rakiplerinizin satış noktalarını izleyin ve başarı kriterlerini öğrenin.
Next Geo ile bir rakip satış noktalarınızdan birine yakın bir mağaza açtığında müşteri sayısını ve kaybedebileceğiniz geliri tahmin edin.

fancybox

Kapatma Etkisini Azaltın

Hangi mağazaları kapatımında veya yeni mağaza açılımında kaç müşterinin ve faturanın kendi ağınızdaki diğer mağazalara yeniden dağıtılacağını veya rakiplerinize kaç müşteri kaybedeceğinizi tahmin edin.

× Canlı Destek