loader
nextgeography

Markalar periyodik olarak bir takım teslimat ve ziyaretleri yerine getirmek zorundadır. Bir çıkış noktasından bir varış noktasına ulaşmak için çeşitli yollar vardır. Rota optimizasyonu, bu farklı seçenekler arasında en iyi rotayı bulmaya odaklanır.
Next Geo ile rotalarınızı optimize edin, yakıt ve bakım maliyetlerini takip edin ve teslimat gecikmelerinden kaçının.

fancybox

Tasarruf Edin

Rota optimizasyonu ile en uygun maliyetli rotaları belirleyin. Yoldaki araçlarınızın harcadığı zamanı azaltın. Böylece araçlarınızın yavaş aşınmasını sağlayın ve bakım maliyetlerini düşürün. Rota planlaması için harcayacağınız adam saati harcamak zorunda kalmayın ve ofiste de zaman kazanın.

fancybox

Geliştirilmiş Sürücü Moralini Hedefleyin

Optimize edilmiş rotaları kullanarak, sürücülerin gereksiz gecikmelerden ve risklerden kaçınmasına yardımcı olun. Sürüş koşulları iyileştirin, sürücülerinizin yolda kendilerini daha güvende hissetmelerini sağlayın. Memnun sürücülerinizin işinize daha uzun süre bağlı kalmasına destek sağlayın.

fancybox

Günde Daha Fazla İş Sayısına Ulaşın

Elbette ki sürücülerinizin günlük maksimum iş sayısını tamamlamasını istersiniz; ancak, iş yükünü artırmak geri tepebilir ve hoşnutsuz sürücülere neden olabilir. Rota optimizasyonu hem kat edilen mesafeyi hem de yolda geçirilen süreyi düşürecektir. Sürücülerinizin aynı işi daha az servis süresi içinde yapmasını sağlayın ve kârlılığınızı artırmak için onlara daha fazla iş atayın.

× Canlı Destek