loader
nextgeography

Konum, başarılı bir satış stratejisi ve mağaza ağındaki genişleme için anahtardır. Yeni bir satış lokasyonu için birçok sorunun cevaplanması gerekir.
Next Geo ile bu sorulara doğru ve verimli cevaplar verin.

  • Bir sonraki mağazamı nerede konumlandırmalıyım?
  • Diğer mağazalarımı etkilemeden nasıl büyüyebilirim?
  • Ana rakiplerim nerede?
  • En iyi çalışan mağazalarımı nasıl çoğaltabilirim?
fancybox

Hedef Kitlenizi Analiz Edin

Müşteri verilerini, demografik ve lokasyona ilişkin verileri analiz edin. Satışınıza olumlu etkisi olan öncü demografik profilin markanızla nasıl ve nerede etkileşime girdiğini inceleyin. Profile yönelik mekânsal analizler ile hedef kitlenizin nerelerde yoğunlaştığını inceleyin.

fancybox

İdeal Yerleri Tespit Edin

Next Geo ile müşterilerinizin veri akışını inceleyin, rakiplerin varlığını göz önünde bulundurun, lokasyonda yaşayan nüfus ve ticari akışı inceleyin ve potansiyel bölgeleri belirleyin. İşletmeniz için en verimli konumların nerelerde olduğunu Next Geo ile öğrenin.

fancybox

Cannibalism Sorununu Önleyin

Rakiplerinizin müşterilerini kendinize çekmek her markanın amacıdır, ancak onları başka bir mağazanızdan çalıyorsanız?
Next Geo ile yeni bir mağazanın, açılmadan önce mevcut mağazalara müdahale etmeden nerelerde konumlanması gerektiğini tahmin ederek bu durumdan kaçının.

fancybox

Başarılı Satış Noktalarını Çoğaltın

Next Geo ile işletmenizin başarı faktörlerini belirleyin ve ideal faktörleri bulun, bu faktörlere göre ağınıza yeni satış noktaları katın ve yeni açılıştaki riski azaltın.

× Canlı Destek