Perakende

Perakende sektöründe altın kural doğru lokasyonda olmaktır.  Doğru lokasyon sizi başarıya taşır.

Gelişen şehirleşme ve artan rekabet perakende sektöründe lokasyon analizinin önemini artırmaktadır. Next Geo geliştirmiş olduğu ürün ve çözümlerle doğru lokasyonda olmanızı sağlar. 

Ne Tür Değer Katabiliriz?

Next Geo’nun zengin veri kütüphanesi, geliştirmiş olduğu yeni nesil teknoloji ve deneyimli kadrosu ile markanızın yatırım kriterlerine en uygun Cadde ve AVM’leri belirleyin.

Next Geo’nun gelişmiş data analitik yöntemleri ile mevcut mağazalarınızın ciro performansları ile bulundukları lokasyondaki demografik yapı ve rekabet arasındaki ilişkiyi istatistiki olarak  ortaya çıkarın ve yeni lokasyonların ciroları hakkında öngörü sahibi olun. 

Her mağaza bulunduğu bölgedeki müşteri profilinden beslenir. Bu nedenle her mağazanın müşteri profili farklılaşmaktadır. Next Geo ile mağaza çevresindeki tüketici profilini analiz ederek en doğru mağaza segmentini ve ürün çeşitliliğini belirleyebilirsiniz. 

Firmanızın yıllık hedefleri içinde bir mağazanın payı ne olmalı ? Next Geo’nun data analitik çözümleri ile mağaza çevresindeki potansiyeli analiz ederek ilgili mağaza için en doğru performans hedefini belirleyin. 

Ayrıntılı bilgi için bize ulaşın.

[contact-form-7 404 "Bulunamadı"]