Çözümlerimiz

Raporlama

Raporlama

Raporlama İle İşinizi Kolaylaştırın!

Bir bölgenin pazar potansiyelini anlamak, yatırım kriterlerinize uygun caddeleri keşfetmek, sektörünüzdeki markaların bölgesel dağılımını analiz etmek veya mağazalarınız ile rakiplerinizin mağazalarını karşılaştırmak gibi dönemsel ihtiyaçlarınız için Next Geo’nun özelleştirilmiş raporlarını kullanabilirsiniz.

Next Geo’nun profesyonel ekipleri ihtiyaçlarınızı dinler ve size dilediğiniz formatta en doğru rapor içeriğini hazırlayarak güncel ve kapsamlı bilgileri paylaşır.

Makro Strateji Raporu

Türkiye geneli il-ilçe seviyesinde hazırlanan Makro Strateji raporu büyüme hedefleriniz için en uygun bölgeleri belirler. İl ve ilçelerin taşıdıkları fırsatlar ve riskler değerlendirilerek oluşturulan kapsamlı raporla hangi ilçede yatırımlarınızı artırmanız yada optimize etmeniz gerektiğini sorusunun yanıtını bulabilirsiniz.

Mikro Lokasyon Raporu

Cadde, Sokak, AVM veya bir satış noktaları bazında hazırlanan Mikro Lokasyon Raporunda mikro lokasyondaki veriler hesaplanarak performans tahminleme, potansiyel skoru veya segmentasyona dayalı çıktılar üretilir. Üretilen bilgiler tablo, grafik ve haritalarla rapor formatında düzenlenir. Mikro Lokasyon Raporu ile bir cadde, sokak, AVM yada satış noktası ile ilgili tüm sorularınızın yanıtlarını bulabilirsiniz.

Rekabet Raporu

Sektörel rakiplerinizin bölgesel olarak nasıl bir gelişim içinde olduğunu takip etmek ister misiniz ? Next Geo sürekli olarak güncellediği nokta veri tabanı ile bankacılık, perakende, otomotiv gibi sektörlerde sektörel rekabeti takip ederek size düzenli olarak raporlar.