loader
nextgeography

Çağımızda, sektörümüze ve markamıza ait doğru kararlar alabilmemiz için en değerli varlığımızın kuşkusuz veriler olduğuna kanaat getirmiş bulunmaktayız. Bu verilerden yola çıkarak kararlarımızın başarılı temellere oturmasını istiyorsak eğer verilerimizin doğruluğundan, gereksiz bilgi karmaşasından arındığından, kendi içinde düzenli bir yapısının olduğundan emin olmamız gerekir.
Örneğin şirket içi satış nokta verileri birçok farklı departman altında birbiri ile bağlantılı olmayan sistemler içinde tutulmaktadır. Tek bir satış noktasına dair birçok veri kümesi bulunmakta fakat ilişkilendirilememektedir. Ya da bu veriler çoklanmış olabilir. Bu gibi konularda verilerinizin temizlenmesi, eşlenmesi süreçlerinde manuel iş yükünü paylaşabilir, bu süreçleri otomatize hale getirebiliriz.
Verileriniz için gerçekleştirilecek standardizasyon süreci kuşkusuz rakiplerinize karşı size rekabet avantajı sağlayacaktır. Son derece kritik olan veri standardizasyonuna odaklandığınız iş süreçlerinizde sizlere destek olabiliriz.

× Canlı Destek