Lokasyon Analitiğinde Yeni Nesil Uygulamalar 

Başarının lokasyonla ilgili verilen doğru kararlardan geçtiğine inanıyoruz.  Yeni nesil teknolojileri kullanarak lokasyondan maksimum verimi almanız için çalışıyoruz.,

Hedeflerimiz ve Amaçlarımız

Konumun ve konuma dayalı tüm verilerin sektör firmalarına katacağı değerin farkındayız.

Konum istihbaratından herkesin yararlanabilmesi için çözümler geliştiriyoruz. Uzun yıllar çalıştığımız ve kazandığımız bakış açısı ve tecrübemizle yaşanan zorluklara ve ihtiyaç duyulan süreçlere yönelik doğru çözümler sunmak amacımızdır.

Konuma dayalı danışmanlık hizmetleri

ile büyük veya küçük ölçekli şirketlerin  ihtiyaçlarını karşılamak için kurulan bir data analitik şirketiyiz. Lokasyon Analitiği alanında global gelişmeleri takip ederek kendimizi sürekli güncelliyoruz. Şirketlerin aldığı kararları lokasyon analitiğinin gücü ile zenginleştirmek ve alınan kararlarının başarı ihtimalini arttırmak hedefimizdir.

 

Yöntemlerimiz

Gelişmiş analizlerle bilgiden en iyi şekilde yararlanmak için verileri temin ediyor, standartlaştırıyor ve ilişkilendiriyoruz. Tüm bu bilgilerin işlenmesini geliştirmek ve hızlandırmak için makine öğrenimi teknikleri uyguluyoruz.

– Yeni Nesil Teknoloji Ekibi

– Profesyonel Data Analitik Hizmetleri

– Müşteri Hizmetleri ve Operasyonlar

Profesyonel Ekibimizle Sizlerin Yanındayız

NG Veri Deposu

Zengin demografik ve poi bazlı veri tabanımızı analiz çalışmalarına dahil ediyoruz. İhtiyaç dahilinde diğer özel veriler topluyor ve verileriniz ile birlikte veri tabanımıza işliyoruz.

NG Analizleri

Analitik algoritmalar kullanıyor ve verilerin birbirleri ile olan ilişkilerini inceliyoruz. Tüm bu bilgilerin işlenmesin geliştirmek ve hızlandırmak için makine öğrenimi teknikleri uyguluyoruz.

NG Danışmanlık

Profesyonel danışmanlık ekibimizin yürüttüğü operasyonel süreci raporluyor, ihtiyacı karşılayan çözüm önerileri ile birlikte görselleştirilen çalışmayı teslim ediyoruz.

Bizi tanıdınız. Artık biz sizi tanıyalım.