FMCG

FMCG (Hızlı Tüketim) sektörü lokasyondan en fazla etkilenen sektörler arasında gelmektedir. FMCG sektörünün lider firmaları lokasyon analitiği konusuna büyük önem vermekte ve ticari pazarlama faaliyetlerinde lokasyonun gücünü kullanmaktadır.

Next Geo, zengin veri kütüphanesi ve gelişmiş teknolojisi ile FMCG sektöründe faaliyet gösteren firmaların ticari pazarlama ve operasyonel faaliyetlerine önemli faydalar sağlamaktadır. 

Ne Tür Değer Katabiliriz?

Yeni Satış Noktası Kazanımı

Next Geo’nun zengin nokta veri tabanı ve eşleme yetenekleri ile bölgenizdeki çalışmadığınız noktaları keşfederek nokta penetrasyonunuzu artırın.

Ürün Segmentasyonu

Doğru ürünü doğru satış noktasında konumlandırmanızı sağlayacak segmentasyon çözümleri ile satış noktanızın verimliliğini en üst seviyeye çıkarın. 

Ciro Tahminleme

Next Geo’nun ciro tahminleme çözümleri ile ürün / sku bazında satış noktanızın potansiyel cirosunu tahminleyerek, satış noktası hakkında en doğru stratejileri uygulayın.

Rota Optimizasyonu

Rut bölgesindeki ziyaret frekanslarınızı optimize ederek rut verimliliğinizi artırabileceğiniz rota optimizasyonu çözümleri ile operasyonel maliyetlerinizi minimize edin.

Ayrıntılı bilgi için bize ulaşın.

[contact-form-7 404 "Bulunamadı"]