loader

Açık Hava Reklamcılığı Çözümleri

NextGeo’nun büyük veri alt yapısı ve gelişmiş lokasyon analizi algoritmaları ile sunduğu açık hava reklamcılığı çözümleri.

Hedef Kitle Analizi

Next Geo veri kütüphanesindeki verileri kullanarak networkünüzdeki ürünlerin çevresindeki tüketici profilini analiz edin. Tüketicileri yaş, cinsiyet, sosyo ekonomik statü veya yaşam tarzlarına göre gruplayın. Toplam erişim alanında dilediğiniz tüketici profilinin yoğunluğunu hesaplatın.

Marka Analizi

Networkünüzdeki ürünlerin çevresinde bulunan markaları sorgulayın, markaları yakınlıklarına göre gruplayın. Toplam erişim alanında dilediğiniz markanın mağaza sayısını hesaplatın.

Network Planlama

Markaları cezbeden verimli reklam networkleri oluşturabilirsiniz.
Networkün hangi hedef kitleye hangi frekansta erişim sağlayacağını, networklerin konumlarına dair detaylı demografik ve noktasal verileri inceleyebileceğiniz ve markalar ile paylaşabileceğiniz detaylı raporlara sahip olabilirsiniz.

Lokasyon Analizi

Türkiye’de işaretleyeceğiniz lokasyon üzerinde detaylı analizler gerçekleştirilmekte ve sizlere rapor çıktıları sağlanmaktadır.
Lokasyon üzerinde belirleyeceğiniz mesafe değerine göre bir etki alanı çizilecek ve bu etki alanı içinde detaylı sorgulamalar yapılacaktır. Böylece lokasyonun çevresel özelliklerini, demografik profilini, duraklara uzaklığını, lokasyonun yoğunluk skorunu ölçümleyebilecek ve farklı zaman aralıklarında aldığınız raporlarla bu lokasyona ilişkin değişimleri takip edebileceksiniz.

Ticari Değer Analizi

Türkiye’de bulunan tüm cadde/sokak verisi içinde değerli olan caddeleri filtreleme imkanına sahip olursunuz.
Caddelerin tüm detaylarını inceleyebilir ve raporlayabilirsiniz.

Medya Segmentasyon Çalışmaları

Reklam envanterlerinizin her biri için belirlenen etki alanları içinde detaylı demografik analizler gerçekleştirilir.
İlgili noktanın hangi demografik profile hizmet ettiği belirlenir. Böylelikle benzer envanterlerinizi inceleme fırsatı elde edebilirsiniz. Segment gruplarına özel reklam faaliyetleri kurgulayabilir, envanterleriniz ile ilgili detaylı rapor teslimleri gerçekleştirebilirsiniz.

× Canlı Destek